Wil jij een trui of t-shirt dat positiviteit brengt op alle vlakken? Reserveren kan tot en met 16 oktober 2026. Je betaalt nu nog niets. Uiterlijk 19 oktober ontvang je per e-mail een betaalverzoek, dat je vóór 23 oktober betaalt. De levering staat gepland voor de eerste week van december 2026.

Een trui kost € 75, een T-shirt € 49,99. De verzendkosten zijn € 4,59 per bestelling, ook bij meerdere artikelen. Vrienden van hetkanWEL ontvangen korting. We verwerken de korting in het betaalverzoek. Alleen betaalde reserveringen in productie gaan en onbetaalde reserveringen na 23 oktober vervallen.

Vier redenen waarom je WEL op je borst wil dragen

– Met deze trui of dit T-shirt geef je een statement dat jij positief in het leven staat en dat een mooie, duurzame samenleving echt mogelijk is.
– De trui of het T-shirt wordt speciaal voor jou handgemaakt bij Atelier Jungles in Den Haag.
– De trui en het T-shirt zijn natuurlijk gemaakt van biokatoen.
– En met de trui of het T-shirt help je hetkanWEL en draag je bij aan het verspreiden van positief nieuws.

Kies hieronder jouw favoriete uitvoering, kleur, model en maat.

Je kunt meerdere truien en T-shirts in één reservering combineren.

Mijn gegevens